5/22/2015

[04] Chwila spokoju

Mogę się już pochwalić, że wszystkie egzaminy maturalne zdałam bez problemu :) Teraz przed chwilę odetchnę wolnością, żeby zaraz zacząć szukać pracy. Tak naprawdę miałam już jedną propozycję, ale zasuwanie na hali od 22 do 6 nie jest moim wymarzonym pierwszym zajęciem, więc odmówiłam.
Ostatnio nie miałam wiele czasu na grafikę (większość mojej uwagi poświęcam edycji i tworzeniem amv), dlatego żeby notka pojawiła się zgodnie z ustaleniem, wygrzebałam dwie stare prace. Sygnaturka na górze powstała miesiąc temu, a pierwszy nagłówek - prawie rok! Po prostu zapomniałam o nim i przeleżał u mnie na dysku. Jedynie drugi nagłówek był zrobiony na bieżąco. Znowu Akashi. Chyba po cichu fazuję na Kuroko no Basket, ale do niczego się nie przyznaję.
 

6 komentarzy:

 1. No ładnie Vanes się tu urządziłaś. :D
  A może jednak znajdziesz trochę czasu na troszkę "świeżej" grafiki, co? :D
  Sygnatura bardzo mi się podoba, całość robi dobre wrażenie :> Natomiast w 1 nagłówku czegoś mi brakuje, taki pusty się wydaje, drugi z Akashim jest w porządku. Taki miły dla oka. :)

  A ten główny? Trololo, postarała się pani! Nic tylko cieszyć oczka :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno będzie świeższa grafika, ale akurat teraz zupełnie mi się nie chciało. Nawet z tego z Akashim nie jestem do końca zadowolona, ale tym bardziej nie chciało mi się nic zmieniać ;p

   Usuń
 2. Szablon główny jest genialny. To tyle w tej kwestii!
  Też szukam roboty, ale nigdzie nie chco osoby "bez doświadczenia i jeszcze niepełnoletniej", ciul z tym, że rocznikowo mam 18 lat. I jak żyć w tym kraju?! Nagłówek z Akashim, taki piękny ♥ czekam na nowości tutaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy gdzie szukasz roboty. Ja dorywczo daję korepetycje a w wakacje łażę na zbiory i nikt nie widział problemu w moim wieku. Nawet gdy miałam 16 lat.
   Też czekam na nowości xd

   Usuń
 3. Nie działa mi ten drugi nagłówek. ._.
  Floki. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz kliknąć w okolicach dolnego roku, nie chcę dociekać dlaczego ._.

   Usuń