7/18/2015

[09] Nowa szkoła

Nie udało mi się opublikować notki zgodnie z zasadą piątka, dużo się wczoraj działo, a kiedy już usiadłam w nocy przy komputerze, internet nie współpracował.
W czwartek wieczorem dowiedziałam się, że zostałam przyjęta na Uniwersytet Jagielloński. Terminy dostarczenia dokumentów były bardzo krótkie, więc w dwie godziny po uzyskaniu informacji, spakowana wraz z rodzicami wyjechaliśmy. Na noc zatrzymaliśmy się u rodziny niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego. Wstaliśmy o 4:30 w piątek i ruszyliśmy do Krakowa. Bez problemu złożyłam papiery i po krótkim przejściu się po Starym Mieście, wsiedliśmy w samochód i znowu w drogę.

(da się je otworzyć, trzeba poszukać gdzie)

7 komentarzy:

 1. O, widzę, że była wycieczka. :) Czy te terminy są tak krótkie, że nagle wszyscy dosłownie trzymają przyszłość w swoich rękach? O.o
  Co do grafiki: nr 1 wygląda porażająco. Fajnie utrzymałaś wszystko w jednolitej kolorystyce. Druga praca (pomimo białego tła) ma w sobie dużo mroku. I to mi się podoba. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Jeśli chodzi o terminy, w czwartek wieczorem dostałam decyzję a dokumenty mogłam złożyć 17.07 albo 20.07 od 9:00 do 13:00. Ja mam 400 km do Krakowa, a mój tata pracuje w poniedziałek, więc jedyną opcją było pojechanie wczoraj.

   Usuń
 2. omg, dwa gify w jednym nagłówku, co to za supcio magia! UJ sobie lubi beczkę cisnąć z młodych studenciaków, to już nie pierwszy raz słyszę z tymi dokumentami. nie mniej jednak nagłówki są perf, drugi szczególnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co to za filozofia wrzucić dwa gify? xd

   Usuń
 3. Gratulację! <3 Chociaż trochę nie fajnie, że taki krótki termin, ale ważne, że się załapałaś. :3

  Sygnaturka z Laxusem <333
  O boże, boże, boże... Gajeel! <3 Jedna z moich ulubionych postaci, jaram się opornie tą sygnaturką. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się jaram!
   *uwaga, spoiler mangi*
   Szczególnie po ostatnim rozdziale mangi, piszczałam przed monitorem i chodziłam potem jak na haju <3

   Usuń
  2. Nie jestem na bieżąco... Kiedyś byłam przez tylko chwilę ;------; aż czasami żałuję. :v

   Usuń